kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Vergi Yönetimi Ve Vergi Muhasebesi

Accounting and Financial Services for foreign companies in Turkey

Özbek Bağımsız Denetim, KDV, kurumlar vergisi ve gelir vergisi yükümlülüklerini yöneterek, Türk Vergi Sistemi’ne ve şirketlerin mükellefiyetlerine uygun olarak vergi yönetim hizmeti sağlar.

Türkiye’deki vergi yükümlülüklerinizi öğrenmek için çevrimiçi Türk vergi takvimine göz atın.

Türkiye’de Muhasebe Ve Finansal Denetim

Accounting Audit and Financial Audit & Consulting for Foreign Investors in Turkey

Yabancı şirketler Türkiye’de ticari faaliyete başladıklarında birçok zorlukla karşılaşır.

Özbek Bağımsız Denetim, bu zorlukları tespit edip tanılayıp şirketlerin Türkiye’deki finansal ve muhasebe operasyonlarını en verimli şekilde işleyecek şekilde yürüterek fırsatlara dönüştürür.

Muhasebe Ve Finansal Hizmetler

Tax Management Services for Foreign companies and Foreign investors in Turkey and Istanbul

Özbek Bağımsız Denetim, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda Türkiye’nin her yerinde muhasebe hizmetleri sunar.

Bir bağımsız denetim şirketi olarak Özbek, yabancı mükelleflerimizin işlerinde azami verim elde etmeleri için bordro, vergi danışmanlığı ve muhasebe hizmetleri sağlar.

Bağımsız Denetim

Özbek Bağımsız Denetim A.Ş. olarak deneyimli ekibimiz,denetim ve güvence hizmetlerini uluslararası denetim standartları ile uyumlu,Prime Global uluslararası denetim ağı kapsamında küresel bir denetim metodolojisi izleyerek gerçekleştirmektedir.Bu kapsamda şirketlerin finansal tablo okuyucularına güvenilir, şeffaf ve tutarlı bilgi sağlamalarına yönelik denetim hizmetleri uygulayarak sunuyoruz. 

 

 

 

Özbek Bağımsız Denetim Hakkında

Özbek Bağımsız Denetim, 2002 yılından beri İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde yabancı yatırımcılara ve şirketlere muhasebe ve finansal hizmetler, vergi yönetim hizmetleri, muhasebe danışmanlığı ve denetimi, şirket kurulum danışmanlığı, bordrolama hizmetleri ve yatırım danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır. İlaveten, mükelleflerin yabancı çalışanları için ikâmet ve çalışma izni alımında gerekli danışmanlık vermektedir.